ממליצים עלינו

בקשנו לההדיר את כתבי זקיננו ע"ה שהודפסו בעבר,
מכון תוצאות ההדיר לנו את הכתבים בעזרת הסריקה החכמה בצורה נפלאה, במהירות ובאיכות גבוהה, עתה זכינו להוציא את הספרים לאור, יישר כח!

ב. ו מבורו פארק

נתקלתי בדוכן של מכון תוצאות ביריד "המבשר" תשפ"ב, יצרתי קשר לסריקת ספרו של סבי זי"ע ותוך זמן קצר ממש הייתי עם   תוכן קריא ביד שאי אפשר להשוות לספר הישן עם האותיות שלא היו קריאות בחלק מהספר.

ממליץ בחום!

חיים יהודה פ.

כמי שמתעסק עם ספרי קודש ישנים עברתי תלאות רבות עם קלדנים או תוכנות לא מוצלחות עד שקיבלתי טקסט ברמה סבירה. ב"ה עם "תוצאות" – כל ההתעסקות נחסכה ממני, העבודה נגמרה מהר ממה ששיערתי והתוצאה – "תוצאות"!!
מצפה לעבוד איתכם שוב בקרוב

ב.ש.

פניתי בעקבות המפגש עם דוכן מכון תוצאות ביריד המבשר למכון על מנת להדפיס ספר זיכרון, ונדהמתי עד כמה המכון מקצועי אכפתי ומסביר פנים. כל פניה נענתה במהירות וביעילות, ממליץ לכל מחבר/מהדיר ספר לעבוד רק עם "תוצאות"

משה לייב כהן

להוציא מהדורה חדשה לספר שהוצאתי לאור בשנת תשמ"ח השתמשתי בשירותי מכון תוצאות. תוך זמן קצר מאוד הטקסט היה מוכן לעימוד מחדש – מהר ומוצלח! מומלץ בהחלט!

פ. ה. ס.

אני פניתי למכון תוצאות כדי לחדש את ספרי שהוצאתי לאור לפני כ-14 שנה, ורציתי להוציא מחדש לרגל נישואי בני שיחי', הזריזות והדיוק היו מצויינים ממש וגם המחיר הפלא ופלא לא היה יקר בכלל!! נהניתי מאוד גם מהעימוד והעריכה המקצועי של המכון שהכינו לי את הספר לדפוס באופן מושלם ממש, אני ממליץ מכל לב לכל אחד ואחד.

יהודה לוי

ברוקלין נ.י

הייתי צריך עבודת הקלדה ועריכה בדחיפות לחיבור חשוב שעתיד לראות אור בעז"ה, נענתי במהירות וביחס נהדר, הכל נעשה בזריזות ובדייקנות, מאוד נהנתי מהתוצאה
אני אחזור שוב כשאהיה צריך

אבישי נ.

מבני ברק

העברתי קובץ חבורות של תלמידי ישיבה אצלנו שרצו להוציא ספר לע"נ ראש הישיבה שנפטר בשנה האחרונה, קבלתי מענה מקצועי, עריכה קפדנית ויפה, התוצאה נפלאה והכל בזמן קצר, יישר כח

אריה שמואלביץ

מונסי U.S.A

.אשמח להמליץ על שירותיכם הטובים
מנסיוננו כמכון מקצועי העוסק בההדרת ספרים במגוון תחומים והוצאתם לאור, זכיתי ב"ה להוציא לאור ספרים רבים, ועברתיאת כל התהליך אשר ספר דורש בכל הצורות האפשריות, אך מאז אשר זימן לי הקב"ה לפגוש את ידידי היקר הרה"ח ר' משה ברנסדורפר שיחי' , ואת הצוות הנפלאה של "תוצאות", חשתי
.כאחד שהשתחרר מעול כבד מנשוא

הרב שלמה ורנר

א' בתמוז

!ברכות עד בלי די
מתוך היכרות רבת שנים כלקוח, זה אומר הכל. הידע והנסיון שלכם זו עובדה
.קיימת. עבודה טובה והשגים מרביים בפיענוח טקסטים עם טכנולוגיה מתקדמת
.והתוצאה המדהימה חומר נקי וערוך תוך כדי עמידה בלוח זמנים. אמינות
.המלצתי עליכם לעוד הרבה לקוחות. בהצלחה רבה וברכות לסייעתא דשמיא

הרב צבי בוק

מכון חכמת שלמה

לכבוד הרב משה ברנסדורפר, זה רב בשנים שזכיתי לעבוד עמך ולהוציא לאור ספרים רבים וטובים, העבודה לצידך פשוט חויה שאין לו תחליף, האמינות המקצועיות המהירות ויחד עם כזה צוות חשוב שהמה יודעי ספר, ממש לא מצאתי, כל פרוייקט שנתתי לך וכל כמה שהיה מורכב ידעתי שנתתי אותו לידים אמינות ואת 'התוצאות' אתם יכולים לראות על מדפים הרבים שהם שוכנים אחר כבוד, ואין לי אלא לברך שתזכה עוד רבות בשנים להגדיל תורה ולהאדיר

רב מאיר אביטבול

הספריה הספרדית - אור המערב

גם אתם רוצים תוצאות?

יש לכם קובץ מוכן? רוצים להמיר ספר ישן לטקסט איכותי ברמה מקצועית גבוהה ומושקעת?
אנחנו ב'תוצאות' ניתן לכם את השירות הטוב ביותר, עם ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך,
במחירים הטובים ביותר בשוק ובזמן המהיר ביותר, כדי שתצאו עם מלוא תאוותכם בידכם.

רגע, עשית סריקה מהירה...

רוצה להוציא גם את הספר שלך לאור?

יש לנו מתנה בשבילך!
15% הנחה על סריקה חכמה שתחסוך לך את ההקלדה וההגהה.