ברוך הבא אל תוצאות  במדיניות הפרטיות הזו, אנחנו מתארים את הדרך בה אנחנו אוספים, משתמשים, ומגינים על מידע אישי שאתה מספק לנו כאשר אתה משתמש באתר. המדיניות הזו מתייחסת לאתר ולכל השירותים שנגישים בו.

אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ומתחייבים להגן על המידע הפרטי שלך. אנחנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות הזו בקפידה ולהבין אותה לפני שאתה משתמש באתר או מספק לנו מידע כלשהו.

1. אודות המידע שאנחנו אוספים

אנחנו מאגדים מידע אישי כאשר אתה נרשם לאתר או ממלא טופסים בו. מידע אישי זה יכול לכלול את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, מספר טלפון, כתובת פיזית, תמונות או סרטונים שאתה מעלה לאתר, ומידע אחר שאתה מספק לנו.

אנחנו יכולים לאגד מידע שאינו אישי אודות הדפדפן שלך, את המערכת הפעלת המחשב, את ספק האינטרנט שלך, ומידע טכני אחר הקשור לאופן שבו אתה משתמש באתר.

2. שימוש במידע

אנחנו משתמשים במידע שנאגד בעיקר לצורך הפעולות באתר והשירותים שבו. זה כולל את השימוש במידע לצורך מילוי והובלת ההזמנות שתפקידו, תוך הפקת חשבוניות וסטטיסטיקות פנימיות.

אנחנו לא נמכור, לא נשכיר ולא נשתף מידע אישי שלך עם צדדים שלישיים ללא הסכמתך, למעט במקרים בהם החוק מחייב אותנו לעשות זאת.

אנחנו מאחסנים מידע אישי שלך רק לצורך תקופה המתאימה לצורך עיבוד המידע ולצרכי האחסון הפנימיים שלנו.

 3. זכויות המשתמש

אתה רשאי לבקש מאיתנו לגשת למידע האישי שלך שאנחנו מחזיקים ולבקש שנתקן או נמחק אותו, לפי החלטתך ובהתאם לחוקים הרלוונטיים.

אם אתה רוצה לבטל את ההרשמה שלך לאתר, תוכל ליצור איתנו קשר בדרך הרגילה ונעזור לך בתהליך.

4.הגנה על המידע

אנחנו משקיעים מאמץ טכנולוגי וארגוני רב כדי להגן על המידע האישי שלך מפני אובדן, גישה לא מורשית או שימוש לא ראוי. אנחנו משתמשים בסטנדרטים אבטחתיים בעניין האחסון והעברת המידע האישי שלך.

5. שינויים למדיניות

אנחנו רשאים לשנות מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת וללא הודעה מראש. נעדכן את הדף הזה בתוקף האחרון שבו עודכנה מדיניות הפרטיות. אנחנו ממליצים לך לבדוק באופן תדיר אם השתנו כללי המדיניות.

6. איך ליצור קשר

אם יש לך שאלות, בקשות או הערות בנוגע למדיניות הפרטיות הזו, אתה יכול ליצור קשר איתנו באמצעות דף צור קשר.

גרסה מאושרת לאחרונה: 27.02.24

רגע, עשית סריקה מהירה...

רוצה להוציא גם את הספר שלך לאור?

יש לנו מתנה בשבילך!
15% הנחה על סריקה חכמה שתחסוך לך את ההקלדה וההגהה.