בין קודש לחול (או שלא…)

בין קודש לחול (או שלא…)

בוודאי חשבת פעם, למה צריך תוכנת סריקה מיוחדת לספרי קודש? העולם הרי מלא עם כל כך הרבה תכנות טובות, הסורק הוא אותו סורק, האם זה משנה מבחינתו אם זה ספר על כלכלה מאת דן ברזל או ספר 'מגן אבות' על התורה?

אז התשובה היא בהחלט כן, זה משנה מאוד ונסביר מדוע:

לשפת העברית כמו לכל שפה תבנית מסוימת, כללי דקדוק קבועים ושטנץ שמאפיין את כל השפה, תוכנת הOCR הקיימת בשוק מותאמת לעברית ברמה מאוד גבוהה והיא מזהה את כל הטקסט גם בספרים ישנים כמעט ללא שגיאות.

שונה הדבר כשהספר כתוב בלשון הקודש, השפה של ספרי הקודש המאופיינת בכללי דקדוק שונים לגמרי, מלים וביטויים שונים לגמרי שתכנת הסריקה אינה מזהה אותם במקרה הטוב או מזהה אותם כטעויות כתיב ומתקנת אותם אוטומטית במקרה הרע…  

הרב משה ברנדסדופר מגדולי המומחים בארץ לסריקת והעתקת כתבי קודש, זיהה את הבעיה כבר לפני שנים ועבד על פיתוח של תכנת סריקה ייחודית לספרי קודש בשילוב CRO שמותאמת ומזהה את השפה הייחודית של ספרי הקודש.

במהלך השנים העביר הרב ברנדסדופר את סודותיו למכונים נוספים ונהג בהם עין טובה כשנתן להם לצאת לשוק ולהתחרות בו עצמו…

עם זאת, אין תחליף למקור עצמו וגם היום עדיין אין אף מכון שמתחרה ביכולותיו הפנומנליות והכישרון הייחודי להפוך
כל טקסט למרגלית נקיה.

גם אתם רוצים תוצאות?

יש לכם קובץ מוכן? רוצים להמיר ספר ישן לטקסט איכותי ברמה מקצועית גבוהה ומושקעת? אנחנו ב'תוצאות' ניתן לכם את השירות הטוב ביותר, עם ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך, במחירים הטובים ביותר בשוק ובזמן המהיר ביותר, כדי שתצאו עם מלוא תאוותכם בידכם.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים ונשוב אליכם עם הצעה אישית להפקת היצירה שלכם
.

רגע, עשית סריקה מהירה...

רוצה להוציא גם את הספר שלך לאור?

יש לנו מתנה בשבילך!
15% הנחה על סריקה חכמה שתחסוך לך את ההקלדה וההגהה.